تاریخچه اجاره خودرو
اجاره خودرو برای اولین در سال 1912 توسط آلمانی ها انجام شد بعد ازآن آمریکایی ها نیز شروع به انجام این کار کردند تا امروزه که شرکت های گسترده ای در همه ی نقاط دنیا به این کار مشغولند.شرکت های اجاره خودرو برای جذب مشتری کارهای زیادی میکنند.بیشتر متقاضیان اجاره خودرو کسانی هستند که یا در مسافرت هستند یا خودروی شخصی ندارند یا خودروی آنها در حال تعمیر است.
کسانی که به صورت گروهی سفر میکنند و نیاز به خودروهای بزرگ تر دارند و میخواهند هزینه کمتری بکنند  ,اجاره ون و اجاره اتوبوس و اجاره مینی بوس را ترجیه میدهند تا بتوانند در کنار هم سفر شیرینی را تجربه کنند.
کسانی که در مسافرت هستند اجاره خودرو های لوکس را ترجیه میدهند تا در زمان سفر خود رانندگی با خودرو مورد علاقه شان را تجربه کنند.
یکی دیگر از موردهای مهم اجاره خودرو این است که شما مهمان بسیار محترم و یا خارجی دارید که برای مدتی به شهر شما آمده است در چنین شرایطی فراهم کردن یک خودرو مناسب که جا به جایی را برای مهمان شما راحت تر کند بسیار مهم است.اجاره خودروهای تشریفاتی در این مورد بسیار کاربرد دارد.
اجاره ماشین عروس برای زوج های جوانی که میخواهند مهمانی خودرو به یاد ماندنی تر کنند بسیار رواج پیدا کرده است . امروزه این زوج ها برای اجاره ماشین عروس بیشتر به اجاره خودرو های لوکس روی آورده اند
و اجاره خودروهای لوکس بیشتر از اجاره خودروهای ایرانی است
در اجاره ماشین عروس نیز از اجاره خودرو های کلاسیک هم استقبال زیادی شده است.